Sadece Kadınlara Özel Estetik Merkezi...

Bio Space Inbody Vücut Analizi

Bio Space Inbody Vücut Analizi

Bio Space  Vücut Analizi sayesinde, vücudunuzun durumu hakkında bilgi sahibi olabiliriz. Dört farklı grupta, kişiye özel bilgi sağlayan bu sistem ile yine kişiye özel egzersiz ve diyet programları düzenleyebilir ve bireysel özelliklerinize göre programlar uygulayabilmeniz için gerekli verileri alabilirsiniz.

Vücut Kompozisyon Analizi: Vücudun durumu hakkında bilgi verir. Sonucu, cihazın kişiye özel olarak hesapladığı normal değerlerle karşılaştırarak kişinin durumunu değerlendirebiliriz.

Kas – Yağ Analizi:  Vücut  kas – yağ değerlerini gösterir. SMM, BFM ve Ağırlıktan oluşan çubuklar C, D ve I şeklinde olabilir. C şeklinde ise vücut yağ kütlesinin kas kütlesinden fazla olduğu, D şeklinde ise kas miktarının gelişmiş olduğu, I şeklinde ise dengeli bir vücut olduğu yorumlanabilir.

Obezite Değerlendirmesi: Gizli obeziteyi açığa çıkarabilir. BMI normal olmasına rağmen PBF yüksek ise bu gizli obezitedir. Obezite değerlendirilirken, BMI değeri ile birlikte PBF’ in de değerlendirilmesi çok daha keskin bir yorum yapmanızı sağlayacaktır. Örneğin; aynı boy ve kiloya sahip iki kişiden birinin ağırlığını arttıran faktör kas miktarı iken diğeri yağ miktarı olabilir.

Segmentler Kas ve Yağ Değerleri  ile vücut gelişiminin dengeli olup olmadığını ölçebilirsiniz.

Egzersiz Planlayıcı: InBody 230 Yazılımında yüklü gelen egzersiz planlayıcı sayesinde, sık tercih edilen bir çok sporun, analizi yapılan kişinin vücut yapısına göre yakacağı enerji değerlerini hesaplar ve bunları kolay bir şekilde kombine ederek aylık kilo kaybının hesaplanmasını sağlar. Bio space inbody vücut analizi ile ilgili randevu ve daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi almak için bize (0212) 215 58 03 – (0531) 731 36 41 numaralı telefonlarımızdan veya info@fulyaestetik.com mail adresimizden ulaşabilirsiniz.

 

Biz Sizi Arayalım!

Lütfen adınızı ve telefon numaranızı yazınız, hemen biz sizi arayalım.