Sadece Kadınlara Özel Estetik Merkezi...

VelaShape ile Zayıflama

Kavitasyondan Çok Daha Fazlası

Sıkı ve formda bir vücuda sahip olmak, istediğimiz kıyafetleri giyebilmek ve aynaya baktığımızda mutlu olmak hepimizin hakkı. Günümüz teknolojisinde, aynaya baktığımızda bizi rahatsız eden fazlalıklardan kurtulmak artık mümkün. Çok zayıf bir kişinin bile kocaman bir göbeği, yandan çıkmış simitleri veya geniş kalçaları olabilir. Rahatsız eden çoğu zaman kilo değil orantısız bir vücuttur. Önemli olan orantılı bir vücuda sahip olmak ve bu fazlalıklardan kurtulmaktır. Formda bir vücuda sahip olmayı bazen spor ve diyetle başaramamış olabilirsiniz. VelaShape zayıflama uygulaması bünyesinde, 3  ayrı cihaza ait işlemleri tek başına bulundurmaktadır.

Vakum masajı selülitli bölgede atmosfer basıncını düşürerek, damarların genişlemesini ve kan dolaşımının artması sağlar. Böylece infrared ve radyo frekans sinyallerinin hedefe daha iyi nüfuz etmesi sağlanır. Radyo frekans ve infrared uygulmasının bir arada kullanılması, tek başına sağlanacak etkiden çok daha güçlü bir sonuç alınmasını sağlar. 3 ayrı cihaza girmenize gerek kalmaz ve VelaShape bu işlemlerin hepsini bir arada sunar. VelaShape uygulaması ile dokularda yaratılan bu etki, oksijenin hücrelere girişini iki kat arttırır. Özellikle yağ hücrelerinde yükselen oksijen konsantrasyonunu, hücre metabolizmasını hızlandırır.

Sonuç olarak, yağ hücrelerinin hacimlerinde küçülme, sayısında azalma, lenfatik drenajın artmasıyla bölgesel incelme ve cilt yüzeyinde pürüzsüzlük sağlar. Vakum masajı, selülitli bölgelerde damarların genişlemesini ve kan dolaşımının artmasını sağlar.  Ayrıca vakum etkisi infrared ve Radyo frekansın etkisini güçlendirir. Böylece gitmez dediğiniz, belki de kabullendiğiniz fazlalıklardan kurtulabilirsiniz. Mekanik masaj etkisi ise hücre içinde birikmiş sıvıların lenfatik sisteme yönlendirilmesini sağlar. Bağ dokusu üzerindeki etkisi sayesinde hipodermisdeki yağ odacıkları küçülür  ve kilo kaybı sağlanır. İstemediğiniz yağ ve ödemden kurtulmak, bedeninizde ve hayatınızda hafifleme yaratacaktır. Bu sorunlar, “ben kendimle barışığım” diyen kişileri bile mutsuz etmeye yeter. Orantılı bir vücut, keyifli alışverişler ve aynalarla barışık olmak demektir. Unutmamak lazım ki zayıf, sağlıklı ve fit bir vücut için spor ve diyet şarttır.

Selülitlerden kurtardığımız formda bir vücudun, istediğiniz gibi kalması için su içmeyi kesinlikle ihmal etmeyiniz. VelaShape uygulaması haftada bir seans olacak şekilde toplam 6 seanstır. Uygulama sonucunda gözle görülür incelme sağlanır. Bu cihazla yaptığımız uygulamalar acısız işlemlerdir. Uzmanlarımız güler yüzlü hizmetiyle, şık ve temiz ortamda keyifli bir vücut bakımı geçirmenizi sağlayacaklardır.

Genç kalmak için geç kalmayın. VelaShape ile zayıflama randevunuz ve daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak için bize (0212) 215 58 03 – (0531) 731 36 41 numaralı telefonlarımızdan veya info@fulyaestetik.com mail adresimizden ulaşabilirsiniz.

 

Biz Sizi Arayalım!

Lütfen adınızı ve telefon numaranızı yazınız, hemen biz sizi arayalım.